GelActiv 4X Cup

16.7. 2005 Boží Dar – Třetí závod letošního GelActiv 4X Cupu vyhrál Michal Prokop (Author Praha)

Nejvýše položené město ve střední Evropě, Boží Dar, bylo bikerům dříve známé zejména nejtěžší domácí sjezdovou tratí. Z iniciativy vedení obce v bezprostřední blízkosti centra vznikla zajímavá fourcrossová trať, jejíž potenciál dále rozvíjí klub ET Bikez. Ještě loni poměrně jednoduchá dlouhá trať s kamenitým povrchem byla letos zkrácena, upravena a doplněna o řadu nových prvků. Osvědčený model závodního víkendu spojujícího České poháry ve fourcrossu a sjezdu je letos uplatněn právě jen na Božím Daru.

Michal Prokop (Author), zaúřadoval i ve třetím podniku GelActiv Českého poháru ve fourcrossu, a získal tak již v pořadí osmou zlatou helmu určenou pro vítěze (5 loni, 3 letos). Druhé místo, v závodě s mezinárodní německo-polskou účastí, obsadil stájový kolega Michala Prokopa, Lukáš Tamme a bronz si při neúčasti zraněných Marošiho a Tatarkoviče, kteří byli na Božím Daru přítomni pouze v rolích diváků, odvezl Viktor Karlík (Cyklo Jiřička České Budějovice).

Hobby kategorii tentokráte vyhrál Tomáš Haluza (04) před Štěpánem Tumpachem (BMX Riders) a Václavem Weberem (SCC Škoda Plzeň).

Čtvrtý závod Českého poháru GelActiv 4X Cupu, který je současně vypsán také jako Mistrovství republiky, se pojede 14. srpna 2005 v Šumperku.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..