Přeskočit na obsah

Malej Artík pojedenácté

Jedenáctý ročník výběrové kultovní akce zvané Malej Artík se uskutečnil ve dnech 2.–5.6. 2005 poprvé v režii spřáteleného spolku Praděd Gang, kterému předali žezlo dosavadní pořadatelé, po létech lační nevšedních bikerských zážitků a bedny.
Závod se zgruntu vydařil, překonal magickou hranici deseti ročníků a nezbývá, než se těšit na další roky pod taktovkou nových pořadatelů, kterým patří dík a uznání za odvedenou robotu, kterou si jako zakladatelé a nestoři akce dovedeme plasticky představit. Objevila se spousta nových, neotřelých nápadů a disciplín, zázemí bylo pro „nás drsňáky“ luxusní, užili jsme si spoustu srandy a sportovní, kamarádský duch bez říčné rivality hladce překonal i nějakou tu drobnou nedomyšlenůstku, kterých je na tak náročných několikadenních akcích vždy požehnaně bez ohledu na libovolně dlouhou pořadatelskou zkušenost.
Sečteno a podtrženo – Malej Artík dostal ve správnou chvíli tu správnou injekci od toho správného doktora a nehrozí mu chřadnutí na úbytě. Někteří bývalí závodníci měli možnost ocenit úsilí, které vedlo ke zvládnutí předchozích deseti ročníků. No a my jako bývalí šéfové jsme zakusili útrapy, kterými jsme se dosud jen kochali při pohledu na blázny, kteří dobrovolně vlezli do námi smontovaného mlýnku na maso 🙂

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top