Plášťům Maxxis se dostává nejvyšších hodnocení

V průběhu října 2004 vyšla v pěti nejznámějších cyklistických časopisech hodnocení bikových produktů, mezi nimi samozřejmě i pneumatiky. Hodnocení vycházela z dotazníků, ve kterých se respondenti měli vyjádřit ke kvalitě a spolehlivosti výrobků. Maxxis figuroval na nejvyšších postech.

Mountain Bike Action: v kategorii „Pláště, které jste si koupili“ Maxxis zvítězil nad dalších 14 značek, které se v dotaznících vyskytly.

Bicycling Magazine: tento časopis je zaměřený převážně na silniční cyklistiku. V žebříčku „Top 10 silničních plášťů, které vlastním“, obsadil Maxxis 7. místo, v „Top 10 silničních plášťů, které si chci koupit“ obsadil místo šesté. To je pro Maxxis obrovský úspěch, protože se do těchto seznamů dostal poprvé. V kategorii terénních pneumatik, které si uživatelé hodlají pořídit, obsadil čtvrtou příčku.

BMX Plus!: Maxxis vyhrál s dvojnásobným počtem hlasů než měl jeho rival na druhém místě. Přehled plášťů měl název „Brand of Tires Owned“ – pláště, které vlastním.

Ride BMX: druhé místo Maxxis získal při otázce, za který plášť chtějí rideři vyměnit své současné obutí v případě, že změnu zamýšlejí.

TransWorld BMX: na otázku, za který plášť chtějí rideři vyměnit své současné, byla volba Maxxisu nejčastější.

Z přehledů a jejich historie je naprosto zřejmé, že stále více cyklistů jezdí na Maxxisech. Kdo Maxxis vyzkouší, už u něj zůstane.

Maxxis neustále zpracovává informace, které dostává jak od sponzorovaných jezdců, tak i od zákazníků. Jejich potřeby určují vývojový a výrobní program společnosti. Díky tomu přístupu je Maxxis stabilně nejkvalitnější značkou na světovém trhu.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..