15. narozeniny A.M.bike no limits

To to letí. Začalo to v roce 1995 vytvořením tradice třídenní privátní kulťárny jménem Malej Artík. A s nástupem nového milénia jsme jako o rok dříve založený spolek přátel uspořádali první veřejný Karlovarský AM bikemaraton (tehdy pod názvem Artamonovův memoriál), který je již deset let součástí seriálu Kolo pro život. Dva roky nato jsme rozšířili svoje aktivity o seriál Bahno. Zdá se to neuvěřitelné, ale od doby svého vzniku máme na kontě organizaci bezmála stovky závodů, kterými jsme oslovili tisíce cyklistů. A stále nás to baví a hodláme v tom pokračovat, protože věříme, že naše konání má smysl. Vaše účast na našich akcích nás v tom utvrzuje. Děkujeme vám za to.

Udělali jsme si dobře a oslavili jsme narozky ilegální klubovou bajkovačkou (jak jinak) skrze vojenský prostor Doupov s romantickou opékačkou buřtů na jeho druhé nejvyšší hoře Pustém zámku a následnou zakálkou a přespáním v radošovském kempu Na Špici. Velmi vydařená akce!

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..