Přeskočit na obsah

Čtrnáctý ročník Jarního Bahna již za měsíc

Kultovní karlovarský čtyřdílný seriál XC závodů proběhne v termínech: 21.3. 2015, 28.3. 2015, 4.4. 2015, 11.4. 2015. Letošní novinkou je rozšíření o nepovinnou běžeckou část.

bahno_logo_ctverecZdravíme všechny bajkery a nově i běžce!

Čas pokročil a my přinášíme další dávku informací, propozic a lákadel na Jarní Bahno 2015. Jak už jsme zde prozradili, chystáme letos rozšířit každý závod o DOBROVOLNOU běžeckou část. Není to proto, že bychom se nudili, není to proto, že bychom chtěli někomu lézt do zelí. Je to prostě proto, že jak se každý rok mazlíme s trasou každého jednotlivého závodu, tak jsme si je zamilovali a přijde nám nefér se o ně nepodělit i s další skupinou závodníků. Navíc spousta z nás pořadatelů i spousta z vás bajkerů nejezdí jen na kole, ale i běhá, takže je to vcelku logické spojení.
Trasy pro běžeckou a bajkerskou část zůstávají totožné, běžci ovšem běží pouze jedno kolo (alespoň letos :-)). Výjimkou jsou běžecké kategorie žáků a žákyň, které jsou zkrácené na zhruba polovinu normální délky kola. Pro běžeckou část budou vynechána (obběhnuta) dvě populární místa (Velbloud a Arschloch), ne snad proto, že by to nešlo seběhnout, ale proto, že by to ty svahy nemusely vydržet.
Začátek prezence je posunut na 9:00, konec prezence je jako obvykle ve 12.00 (i když se to ještě nikdy nepodařilo ve dvanáct uzavřít…). Na stránkách závodu je přihlašovací formulář, není sice povinný a lze se bez problémů přihlásit na místě, ale moc vás prosíme o přihlášení dopředu, neboť nám to docela ušetří dost práce.
Start všech kategorií běžců je v 10:00, vyhlášení výsledků, předání medajlí a diplomů je po doběhu (předpokládáme po 11. hodině). Startovní vlny bajkerů jsou zredukovány do 3 vln, samostatně pojedou žáci a žákyně, druhá vlna jsou kategorie, které jezdí 2 a 3 kola a třetí vlna zůstává pro kategorie se 4 koly.
Na místě je pochopitelně připraven tradiční servis (usměvaví pořadatelé, buřty na grilu, čaj, voda, a pro dospělé možnost ochucení čaje rumem).
Přehledný soupis kategorií, časový harmonogram a startovné najdete v sekci propozice na stránkách závodu. Budeme ke zveřejněným propozicím rádi za jakékoliv připomínky (třeba pochvalné…) v našem fóru.

Navštivte web závodu.

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top