Přeskočit na obsah

Jarní BAHNO 2006 – … a je to tady

Loading

Nemůžete se dočkat prvního letošního soutěživého bikování na úrovni? Chcete si to rozdat s profíky i amatéry? Dovedete si představit, že si při čekání na startovní výstřel nebo vyhlášení výsledů omastíte bradu čerstvě opečeným vuřtem a prohřejete si vnitřnosti grogem, aniž by někdo zkoumal obsah jánevímčeho ve vaší moči? Obrůstá vám výplet a rám pavučinami? Stýská se vám po lascivně mlaskavém zvuku pod běhouny vašich plášťů? Odpověď zní jistě ano – jinak jste na tyto stránky zabrousili nedopatřením. Jenže…

… znáte XC seriál BAHNO? Neznáte? Tak honem! Znáte? Tak honem tím spíše!

Cyklistická sezóna pomalu začíná. Závodů, na nichž lze tak záhy prověřit přes zimu ztracenou kondici a připravit se na další náročnější klání, nebo se prostě jen rozjezdit, však stále není dostatek. Mnozí z vás si jistě pamatují, že sdružení A.M.bike no limits, které pro vás v Karlových Varech loni na podzim uspořádalo podzimní open seriál čtyř XC závodů Bahno, slíbilo další opakování, kde se můžete znovu utkat a na stejných tratích porovnat svoje rok či půl roku staré výkony. Ta chvíle už je zde a my vám přinášíme aktuální informace. Přihlašování proběhne na místě v den konání jednotlivých závodů, využít ale můžete i možnosti nezávazného přihlášení – nám to pomůže lépe se připravit na očekávaný počet závodníků a vy o sobě můžete dát vědět známým. Jarní seriál má tradičně ještě lepší zázemí než podzimní, protože se pro něj daří získat grantovou podporu. Rozhodně se vyplatí přijet!

No a konečně ten odkaz

Aktualizováno 01. 05. 2013 v 09:22:39

O autorovi Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí.
Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript.
Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top