Přeskočit na obsah

Karlovarský AM Bikemaraton Škoda Auto již tuto sobotu!

Sobota 17. 8. je termínem, kdy můžete absolvovat 10. podnik letošního ročníku KPŽ, kterým je populární a u závodníků díky nádherným, členitým tratím velmi oblíbený závod Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto.

Start na Masarykově třídě v centru Karlových Varů
Start na Masarykově třídě v centru Karlových Varů

meandr1

Loni poprvé se zázemí závodu přesunulo do nově zrekonstruovaných prostor meandru Ohře. Součástí parku jsou zejména hřiště a sportoviště, sportovní stezka, umělé vodní nádrže a vegetační úpravy. Tento nádherný areál bude v sobotu 17. 8. celý k dispozici účastníkům karlovarského závodu a jejich doprovodu. Je zde dostatek travnatých a písčitých prostor na všechny doprovodné aktivity seriálu Kolo pro život, tak i pro odpočinek a relaxaci závodníků po závodě.

meandr2

Na jedné z luk meandru se uskuteční dětské závody Junior Trophy. Tratě jsou zpestřeny o atraktivní průjezd brodem jednoho z potůčků. Dětem se loni závody velmi líbily a často na konci seriálu hodnotily právě Karlovy Vary jako nejlepší závod sezóny! Jejich stejné nadšení se očekává i letos.

meandr3

Všem velkým i malým závodníkům by mělo přát slunečné počasí. Vedra letošního léta, která nás sužovala jak ve Velké Chuchli, tak na Šumavě jsou dle meteorologů u konce. Konečně bychom se měli dočkat pro cyklistiku příjemných teplot okolo 20° – 25°C!

Neváhejte proto a přihlaste se v pátek 16.8. od 18:00-20:00 hodin nebo v sobotu 17.8. od 08:00-11:00 hodin (registrace dětí končí 30 minut před startem jejich kategorie) na Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto!

meandr4

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top