Přeskočit na obsah

Krátce z Malevilu

V pátek 13.5. 2005 jsme v pěti lidech vyrazili na spřátelený bikemaraton MALEVIL CUP, s nímž máme tu čest figurovat ve společném seriálu Kolo pro život. Michal a já v roli oficiálních delegátůKarlovarského AM bikemaratonu, Cigi jako rekonvalescent po operaci menisku a Pery s Jindrášem jako regulérní závodníci na trati 62 km.

Po pozdně večerním příjezdu na ranč Malevil jsme se věnovali dílem družbě s pořadateli a známými a bowlingu, dílem spánku před náročnou sobotou. Ráno v 9:30 jsme stanuli na náměstí v Jablonném v Podještědí, kam se postavilo na start 882 z celkem 1400 závodníků. Dobrým nápadem bylo vystoupení party na trampolíně, které uvolnilo napětí před startem. Přesunuli jsme se s Michalem na první občerstvovačku, kde jsme si počíhali na naše borce a pak zpátky na ranč, vítat je v cíli. První dorazil Jindráš, po něm s velkým odstupem Pery a mimo pořadí totálně zničený Cigi.
Jindráš se vytáhnul – 21. celkově, 14. ve své nabité kategorii (M30), čas 2:55:33.
Pery přes problémy s přehazovačkou taky slušně – 477. celkově, 26. v kategorii (M60), čas 4:19:07.
Večer jsme se přesunuli do Varů a Ostrova, podpořit český hokejový tým ochraptělým skandováním a konzumací piva. Nelitovali jsme.
Malevil byl tradičně skvělý, hromada lidí, výborná atmosféra, spousta známých. Zdravíme neporazitelného Milana Špolce, Honzu Mádla, Marka Radneho a ředitele závodu Paklíka!

Start 60 km v Jablonném v Podještědí Pery ještě plný energie a elánu
Cigi zatím v pohodě Jindráš v cíli
Pery v cíli Cigi v cíli

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top