Lázeňská 2015

Druhou květnovou sobotu jsme věnovali tradiční lázeňské expedici s rodinnými příslušníky.

S ohledem na předpověď počasí byla účast relativně nízká, a tak pomyslný prapor spolku neslo „tvrdé jádro“. Škarohlídi mohou ovšem litovat, protože dvě přeháňky se nám zázračně vyhnuly a vyjížďku jsme si moc užili.
Netrénované jezdce jsme nejdříve trochu potrápili výjezdem od vesničky SOS na Kozí hřbety po zelené značce. Pookřáli při opékání buřtů na rozcestí za Moučnými pytli, kde se odehrála také soutěž v technických disciplínách. Vyřádili jsme se také v prostoru bývalého popraviště nad Horním Slavkovem, kde jsme ustavili rekord v maximálním počtu jezdců, kteří za sebou vjedou do kruhového obezdění, aby se bez kolize a šlápnutí zase dostali ven – veliká sranda!
Cestou přes Bošířany jsme objevili nikde neznačenou hezkou pěšinu, končící na silnici ve směru na Loket. V Lokti se část party vydala do lanového centra, ti méně odvážní se věnovali konzumaci nápojů U Gardnera.
Při návratu do Varů jsme se ještě zdrželi u modré turistické odbočky za Svatošskými skalami, kde krátký technický výjezd prověřil naši techniku. O kousek dále – u Tašovic – jsme měli možnost poprvé přejet řeku přes novou lávku na dokončované cyklostezce.
Malé i velké děti si pak v mekáči dopřály slíbenou zmrzlinu, jejíž vidina je po celý den motivovala.

Autor alba: | Zobrazit toto album na Rajčeti

Toto je ukázka 20 obrázků z 103.
Celé album můžete zobrazit na Rajčeti.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..