Revoluce v servisu kol je tady!

Kolofix je jedinečný servis kol vytvořený na míru požadavkům a potřebám cyklistů. Rychlé objednání přes mobilní aplikaci, minimální čekací doby, dílna v každém krajském městě a servisní vozy pro opravu či seřízení kdekoli podle přání zákazníka. Ceny příznivé a transparentní, mechanici zkušení profesionálové. A je toho mnohem víc.

Firma Kolofix vznikla teprve před dvěma lety v pražském Braníku jako projekt dvou nadšenců. Jednoho reprezentačního mechanika a jednoho cyklisty, který marně hledal kvalitní servis. Zákazníci si nový koncept servisu oblíbili a s rostoucím počtem těch mimopražských se dvojice rozhodla nabídnout Kolofix po celé republice přes vlastní pobočky.

Co je předností tohoto servisu?

Kolofix je jiný nejenom jednoduchým objednáním servisu v aplikaci, rychlostí od objednávky k servisnímu zásahu nebo férovými cenami. Celý koncept je postaven na myšlence návratu mechanika kol zpět mezi respektovaná řemesla, na neustálém sebezdokonalování a na vyhledávání nejlepších profesionálů z oboru k co největší spokojenosti zákazníka.

Protože nejlepší bývá osobní zkušenost

Vyzkoušet si Kolofix je hračka. Stačí stáhnout aplikaci a za pár kliků je objednávka na světě. Jednoduše si zvolíte rozsah služeb – od běžné údržby po specifické opravy.

Nechce se vám s kolem šlapat do servisu nebo je nepojízdné? Dopřejte si servis podle svých preferencí – doma, v práci či jinde. Než posekáte zahradu nebo vyřídíte schůzku v práci, máte kolo připravené.
V kalendáři potom vyberete jeden z nabízených termínů a je to! Než objednávku potvrdíte, ukáže vám aplikace i odhadovanou cenu za práci.

Aplikace nabízí i další vychytávky. Třeba možnost zapamatování kol a adres pro budoucí objednávky, zadání geometrie rámu, možnost objednání náhradního kola i nastavení správného posedu.

„Dnes si můžete online objednat nákup potravin až do domu nebo oběd přímo do kanceláře. Tak proč byste si nemohli objednat servis kola online, přes aplikaci?“ říká spolumajitel a zakladatel Kolofixu Pavel Čábelický. „Díky celorepublikové síti servisů si klidně objednáte servis do Ostravy, když tam pojedete na týdenní služební cestu. Aplikace je jedna a funguje pro celou republiku, jen si zvolíte aktuální lokalitu.“

Kolofix už sídlí i v Karlových Varech:

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..