Přeskočit na obsah

„Rodina na kole“ – 8. ročník

Loading

Již poosmé budou mít rodiče s dětmi možnost účastnit se cykloturistické orientační vyjížďky, kterou pro ně na neděli 11. června 2006 připravil za pomoci cyklistů ze sdružení A.M.Bike no limits Dům kultury Ostrov. Start je naplánován v 11:00 z Mírového náměstí. Prezence bude probíhat od 10:00. Rodinná družstva se budou moci postupně vydat na 25 km dlouhou trasu, která povede lesními a polními cestami. Orientovat se budou podle podrobného rozpisu trasy, který bude rozdán těsně před startem. Aby byla vyjížďka pohodovější, dostanou družstva letos poprvé i mapu, ve které bude celá trasa zakreslená. Nejedná se o závod, ale o rodinnou vyjížďku, nebude rozhodovat rychlost, ale to, jak se dokážete zorientovat. Vítězem se stává každý, kdo dojede do cíle. Kontroly průjezdu celou tratí jsou řešeny tzv. samoobslužnými kontrolami.
Podmínkou účasti je zaplacení startovného 45,- Kč/osobu a přilba, minimálně jeden tachometr v družstvu a propiska. Závod se jede za neomezeného provozu a na vlastní nebezpečí. V cíli, který bude v areálu Atlantisu, čeká na každého účastníka kromě účastnického listu a drobných cen i vuřt a občerstvení.

Aktualizováno 01. 05. 2013 v 09:06:58

O autorovi Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí.
Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript.
Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top