Přeskočit na obsah

Terénní cyklisté a běžci – hurá do Úval

Loading

Poslední prázdninovou sobotu mají všichni bikeři z Prahy a okolí udělaný velký vykřičník v kalendáři. Sjedou se totiž v Úvalech na závodě horských kol, který se letos koná již po deváté. Závodní okruh vede 100% terénem a skýtá pěknou řádku technických pasáží, ale zvládne ho i průměrný cyklista. Kdo jezdí na horském kole, nesmí v v sobotu 29.8.2015 na Velké ceně města Úval chybět a měl by vzít i celou rodinu!

Závod se pojede v různých kategoriích. Vyznavači technické jízdy, kteří si libují v překonávání překážek o různých oblížnostech, mají možnost zúčastnit se Enduro Trialu, což je disciplína, která kombinuje to nejlepší z Endura a Trialu dohromady.

Novinka – odpolední běžecký závod

Letos obohatí program závodu také běžci. Pětikilometrovou crossovou trasu proběhnou odpolene v doplňkovém závodě „Zahaj školní rok pětkou“. Závodu je možné zúčastnit se samostatně, nebo to pojmout jako výklus po dopoledním XC. Kdo se vykoupe při zdolání lávky přes potok, může se pak pochlubit zdolaným triatlonem 😉

Doražte s celou rodinou

Na lehké úseky se naopak můžou těšit i děti, připravený je jako vždy i závod pro ty nejmenší včetně kategorie do 6ti let, která je zcela zdarma. Pro děti je pak připraven bohatý doprovodný program

Zázemí jako pro eliťáky

Závody pořádané OS Tři pro zdraví patří k organizační špičce. Hýčkáni jsou nejen závodníci, ale i jejich stroje. Standardem jsou šatny, sprchy, úschova zavazadel i kol, wapka na mytí kola, ale i takové radosti jako masáže nebo předzávodní zdravotní vyšetření.

Průběh celého dne bude zpestřovat bohatý program, těšit se můžete na exhibici cyklotrialu, soutěže a spoustu další zábavy pro celou rodinu.  Závodní den bude završen vyhlášením vítězů  Újezd.net „Seriálu Tří závodů pro zdraví“ a losováním tomboly.

Více informací o závodě i programu a registrace najdete na www.triprozdravi.cz nebo na facebooku www.facebook.com/triprozdravi

Aktualizováno 18. 09. 2015 v 12:23:30

O autorovi Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí.
Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript.
Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top