Přeskočit na obsah

Jubilejní patnáctý ročník Jarního Bahna již za týden

Kultovní karlovarský čtyřdílný seriál XC závodů proběhne v termínech: 19.3., 26.3., 2.4. a 9.4. 2016. Loňské rozšíření o nepovinnou běžeckou část se líbilo, a tak jej nabízíme i letos.

bahno_logo_ctverecZdravíme všechny bajkery a běžce!

Čas letí jako šílený a my přinášíme dávku informací, propozic a lákadel na Jarní Bahno 2016. Jak už jsme zde prozradili, chystáme letos znovu rozšířit každý závod o DOBROVOLNOU běžeckou část. Není to proto, že bychom se nudili, není to proto, že bychom chtěli někomu lézt do zelí. Je to prostě proto, že jak se každý rok mazlíme s trasou každého jednotlivého závodu, tak jsme si je zamilovali a přijde nám nefér se o ně nepodělit i s další skupinou závodníků. Navíc spousta z nás pořadatelů i spousta z vás bajkerů nejezdí jen na kole, ale i běhá, takže je to vcelku logické spojení.
Protože se jedná o patnácté výročí seriálu, obdrží při prezenci prvních 150 přihlášených pamětní pohárek s potiskem!
Druhý závod seriálu – Tři kříže – je stejně jako loni součástí Poháru Karlovarského svazu cyklistiky.
V místech konání je pochopitelně připraven tradiční servis (usměvaví pořadatelé, buřty na grilu, čaj, voda, a pro dospělé možnost ochucení čaje rumem).

Trasy pro běžeckou a bajkerskou část zůstávají totožné. Pro běžeckou část ale budou vynechána (těsně obběhnuta) dvě populární místa (Velbloud a Arschloch), ne snad proto, že by to nešlo seběhnout, ale proto, že by to ty svahy nemusely vydržet. Jedinou významnou změnou oproti loňsku jsou změny časů startů cyklistické části. Přečtěte si proto pozorně propozice a nespoléhejte na navyklý režim!

Na stránkách závodu je přihlašovací formulář, není sice povinný a lze se bez problémů přihlásit na místě, ale moc vás prosíme o přihlášení dopředu, neboť nám to ušetří docela dost práce.
Přehledný soupis kategorií, časový harmonogram a startovné najdete v sekci propozice tamtéž. Budeme ke zveřejněným informacím rádi za jakékoliv připomínky v našem fóru.

Navštivte web závodu.

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top