Karlovarský AM bikemaraton 19. 8. 2006 – VII. ročník

Zdravíme všechny příznivce bajků! V letošním roce jsme pro Vás opět připravili dalšího „Artíka“ (či chcete-li „Artamona“), vedoucího stále populárnějšími zákoutími bezprostředního okolí Karlových Varů. AM bikemaraton je znovu součástí největšího evropského seriálu závodů horských kol Kolo pro život České spořitelny. Centrem závodu jsou Karlovy Vary, trasy zavedou účastníky do lázeňských lesů. Pořádán je sdružením A.M.bike no limits pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje a Magistrátu města Karlovy Vary. Akce je určena nejen bikerům se závodními ambicemi – vyznavače pohodové vyjížďky čekají Open vyjížďky s průvodci po zajímavých místech našeho kraje. Součástí akce je i dětský závod.

Sedmý ročník s sebou přináší několik změn. Hlavní závod je vypsán na trasách 50 a 100 km, závod dětí se uskuteční podle věkových kategorií na trasách od 400 m do 10 km. Start se poprvé uskuteční v centru lázeňské části města (Divadelní náměstí, které bylo v minulých letech dějištěm Závodu míru a ME v triathlonu) a hromadně pro obě MTB trasy – úsek na „roztržení balíku“ je dost dlouhý a široký. Neméně významnou je změna dějiště závodu – letos poprvé se prezence, zákulisí a doprovodný program závodu přesunou ze stadionu AC Start do campu Březový Háj v Březové (mapa), kde je připravena možnost parkování a ubytování, a kde proběhne mimo jiné vystoupení skupin Děda Mládek Ilegal Band, Anny K. a Monkey Bussines.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..