Přeskočit na obsah

Pořadatelům KPŽ už začala sezóna 2016

Loading

Na 17. ročníku oblíbené série závodů na horských kolech začínáme pracovat už nyní.Je to jen pár dnů co seriál Kolo pro život 2015 slavnostně ukončil Finálový večer v Praze a my už zase startujeme přípravy na další ročník. Kromě rozesílání vyhodnocení uplynulé sezóny a příprav podpisů smluv s partnery se uskutečnilo také první pracovní setkání s šéfy jednotlivých závodů KPŽ. Ve čtvrtek 5. listopadu si v Průhonicích u Prahy dali dostaveníčko organizátoři z Petr Čech Sport se všemi lokálními pořadateli závodů Kolo pro život.  Nešlo jen o kávičku s dortíkem a vzpomínky na letošní závody, především se pracovalo.

setkani_kpz

Přítomné přivítal Jirka Adam. po něm si za organizátory z Prahy vzal slovo David Trávníček. Poděkoval všem přítomným za vynikající práci během sezóny a zdůraznil, že 16. ročník byl úspěšný právě díky skvělé spolupráci organizátorů a spolehlivých pořadatelů a také díky obětavé práci všech místních i stálých brigádníků. To je také důvod. proč se společnost organizující seriál KPŽ může bez obav vrhnout do dalšího ročníku v roce 2016.

V následujícím bloku zhodnotila za marketing uplynulou sezónu Martina Ptáková. Přítomní si mohli díky projekci jednotlivých tabulek, grafů a čísel udělat jasnou představu o nárůstech obliby a účasti ve všech aspektech, týkajících se seriálu KPŽ 2015. Neskrývanou radost měli všichni z nárůstu čísel malých závodníků, kteří se letos zúčastnili dětského seriálu Junior Trophy, i ze stoupající obliby rodinných vyjížděk – Fitness jízd.

Zbývající část odpoledne probíhala v režii Jirky Adama a Sváti Fořta, kteří mají na starosti realizaci a produkci projektu KPŽ. Kromě výkladu nového manuálu závodu se věnovali zejména bodům, které je třeba do nastávající sezóny vylepšit nebo úplně změnit.

Po načerpání nových informací a závěrečné diskuzi se všichni rozjeli domů – do všech koutů naší země, kde si na jaře a v létě opět budeme užívat krásné chvíle v sedle biku při zápolení v rámci seriálu Kolo pro život 2016. Do té doby musíme připravit vše na 100%.

Aktualizováno 12. 12. 2015 v 01:10:07

O autorovi Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí.
Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript.
Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top