Přeskočit na obsah

Tak se to asi povedlo…

Vážení přátelé, dnes ráno se na stránkách Kola pro život objevilo dlouho očekávané celkové vyhodnocení ankety o nejlepší závod seriálu. Jsem nesmírně šťasten, že jako nejlepší byl vyhodnocen náš Karlovarský AM bikemaraton 2006. Je to pro všechny pořadatele obrovská pocta a velice si tohoto ocenění vážíme. Zároveň chápeme tento výsledek jako závazek do let budoucích; určitě neusneme na tomto pomyslném vavřínu a buďte si jisti, že už teď pilně připravujeme další ročník. Víme velice dobře, ve kterých oblastech nebylo vše jak má být a právě tímto směrem chceme zamakat, aby se především vám, závodníkům, ve Varech líbilo ještě víc než letos.

tak-se-to-asi-povedlo

Dovolte, abych jménem sdružení karlovarských bikerů A.M.bike no limits jako pořadatele, i jménem dalších 134 našich neocenitelných pomocníků poděkoval všem, kdo přispěli do této ankety a byť i kritickým pohledem na věc nám pomohli pořádat náš (a věřím že i váš) maratón stále lépe. Výsledek ankety je pak určitě tím nejlepším, co jsme od vás mohli dostat a věřte, že to dáme okamžitě sežrat svým drahým polovičkám, aby věděly, že ty víkendy a dny mimo rodinu mají smysl.
Těším se na setkání s vámi všemi 25. srpna 2007 na 8. ročníku Karlovarského AM bikemaratonu.

Michal Prokop, ředitel závodu

Loading

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Sdílejte tuto stránku:

1 komentář na “Tak se to asi povedlo…”

  1. A já byl u toho.
    Srdečně gratuluji a považuji si za čest, že jsem byl jako závodník u toho. „Artíka“ jezdím už od jeho počátků a ačkoliv jsem svého času nebyl příliš nadšen jeho narůstající masovostí, musím dnes přiznat, že to byl krok k lepšímu. Rozumím tomu, že pořádání závodu na tak vysoké úrovni se organizačně nevyplatí pro nějakou komorní skupinku. A ten pocit být součástí těch stovek startujících má něco do sebe. Je to přece ZÁVOD. A nejlepší nejen podle anket a ohlasů, ale prostě i jen pro mě osobně. A to není málo.
    Jen tak dál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top