V A.M.bike vypučela další ratolest

Inu, jak už to u nás chodí, někteří heterosexuální členové našeho spolku v sobě našli zalíbení a nejenže se rozhodli svůj vztah formalizovat sňatkem, ale (poslušni snad desatera) MNOŽÍ SE. A tak po Metym, který s Martinou zplodil už dva potomky (Michalku a Martina), přistoupil k dílu i Krumpy s Míšou a 20.9.2006 8:45 přivedli na svět potenciální bikerskou Godzilu jménem Pavlík zvíci 53 cm a 3,5 kg bez přilby. Překvápko, z něhož byl tatínek poněkud rozpačitě vytlemený.

v-a-m-bike-vypucela-dalsi-ratolest

Za sebe tedy musím prohlásit, že je to opravdu, ale opravdu nechutné, a je to mimo moji rozlišovací schopnost. Jak si může nějaký slušný chlapec vůbec vybrat za partnerku monstrum, kterému ve sklepě zabírá džemům vyhrazené místo kus kovu za desítky tisíc korun, a které se pravidelně vrací z prapodivných akcí s nohama pokousanýma od nějakého zubatého kolečka? Zlatá Barbie. A jak si vysvětlit, že napohled normálnímu děvčeti může imponovat zpocený a poškrábaný macho, jemuž jsou cizí všechny uznávané civilizační hodnoty, a kterého nejvíc rajcuje listování posledním katalogem horských kol? Zlatý Sámer.
Beztak výše zmíněným nejde o nic jiného, než rodinkařením do budoucna ovládnout zásadní usnesení členské schůze A.M.bike no limits, protože „čistokrevná bajkerčata“ mají automatický nárok na členství (Ať se jim to líbí nebo ne, a v budoucnu budou muset projít vysilujícím rituálem odloučení, pokud se chtějí věnovat něčemu rozumnému).

Každopádně přeji mnoho štěstí, hajzlíci 🙂

Ohodnoťte článek:

nic mocujdedobrépoutavéskvělé (Zatím žádná hodnocení.)
Loading...

Autor: Dan

Zakládající člen a webmaster A.M.bike, autor tohoto webu. Chorý mozek, pachatel tratí. Ve volném čase se kromě cyklistiky věnuji programování internetových aplikací v jazyce HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript. Pracuji jako designér a modelér porcelánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..